Etimesgut evden eve nakliyat

Etimesgut evden eve nakliyat

Etimesgut evden eve nakliyat

          nakliyat-kamyonu-nasil-yuklenir         sehirici-nakliyat

 

ETİMESGUT NAKLİYAT

Ev, ofis ve diğer kurumsal taşımacılık hizmetleri günümüzde profesyonel nakliye şirketleri tarafından yapılmakta bu da zaman ve maddi kazanç anlamında olumlu katkılar sağlamaktadır. Taşınma işlemi zahmetli bir o kadar da yorucu bir işlemdir. İyi bir organizasyon, ambalaj malzemesi, yeterli sayıda personel ve nakliye aracına ihtiyaç duyulmaktadır. Bütün bunları tek başınıza ayarlamak ve iyi organize olabilmek zaman ve maddi kayıplara yol açacaktır. Bu nedenle taşınma işlemini kendi işleri gibi benimsemiş olan ve eşyalarınızı güvenle taşıyan Etimesgut evden eve nakliyat şirketi şehir içi ve şehirler arası nakliye sektöründe öncü firmalar arasında yer alarak hizmetlerini sürdürmektedir.

Kullandığımız eşyaların maddi ve manevi değerleri var. Taşınma esnasında herhangi bir zarar görmelerini istemeyiz. Bu nedenle eşyalarınızın özenle ambalajlanması gerekmektedir. Kırılacak eşyalar, elektronik cihazlar, beyaz eşyalar ve mobilyalar uygun ambalaj malzemeleri ile korunaklı hale getirilmektedir. Ambalaj malzemeleri arasında baloncuklu poşet, oluklu mukavva, streç gibi malzemeler bulunmaktadır. Taşınma ihtiyacınız durumunda Etimesgut evden eve nakliyat firmasını aramanız yeterli olacaktır. Bu aşamadan sonra eşyalarınızın miktarı ve taşınacak yer bilgileri göz önünde bulundurularak gerekli ambalaj malzemeleri, nakliye aracının cinsi ve personel sayısı belirlenmektedir. Fiyat teklifi bu kriterlere göre verilmekte teklifin olumlu karşılanması halinde nakliye günü belirlenmektedir. Nakliye günü geldiğinde tecrübeli personel hemen işine başlamaktadır.

Sigorta işleminden faydalanmak isterseniz eşyalarınız sigortalanarak sigorta poliçesi tarafınıza verilmektedir. Nakliye hizmetinde görevli personel mobilyalarınızın sökülmesi işlemini müteakip uygun ambalaj malzemeleri ile paketleme işlemi yaparlar ve özenli bir şekilde nakliye aracına transfer ederler. Evinizden veya ofisinizden sökülen tüm mobilyalarınızın yine aynı şekilde yeni yerinde montajı yapılır. Yüksek katlı binalardan eşya indirme işlemi oldukça zor ve tehlikeli olabilmektedir. Bu nedenle asansörlü sistemleri bünyesinde bulunduran Etimesgut evden eve nakliyat firması güvenli ve kolay bir şekilde eşyalarınızın taşınmasını sağlar. Ayrıca personel güvenliği ve eşyaların zarar görmeden taşınabilmesi adına tüm imkanlarını seferber etmekte kurumsal hizmetler dahilinde okul, fabrika, hastane taşıma işlemini gerçekleştirmektedir. Geniş araç filosu, deneyimli personelleri ve tecrübesi ile her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.