Ev eşyası depolama

Ev eşyası depolama

Ev eşyası depolama
 

 

 

 

 

 

Ev eşyası depolama

Bazı nakliye firmaları eşya depolama hizmeti sunarak müşterilerinin yaşayacağı olası sürprizlerde yâda kısa ve uzun süreli eşyalarınızı güvenle bırakabileceğiniz depolarda muhafaza etmektedir. Bu hizmet aşamasında nakliye şirketi eşyalarınızı görmek için evinizde bir inceleme yapacaktır. Sonrasında göndereceği araç ve personel ile birlikte eşyalarınızın demonte işlemini yapar, tüm eşyalarınızı kolilere yerleştirerek depoya naklini gerçekleştirir. Nakliye süresine göre farklı fiyatlarla sunulan Ev eşyası depolama hizmeti eşyalarınızın zarar görmeden güvenle saklanmasını sağlamaktadır. Eşyalarınızın saklanacağı depolar konusunda aklınıza soru işretleri takılacak olursa firma referanslarını dikkate alabilir hatta depoyu ziyaret ederek saklanacağı ortamı bizzat görebilirsiniz.

Eşyalarınız evinizden alındığı anadan itibaren, depoda kaldığı süre içerisinde ve istediğiniz yere nakil işlemi gerçekleşinceye kadar sigortalı olacaktır. Bu şekilde nakliye ve depoda yaşanabilecek sel, yangın vb. gibi doğal afetler sonunda sigorta bedeli müşterilere ödenerek zararları karşılanmış olacaktır. Müşteri memnuniyetine önem veren nakliye ve depolama işlemi sunan firmalar uygun fiyatlar ile bu hizmetleri gerçekleştirmektedirler. Hava almayan eşyalar zamanla çürür bu nedenle depolarda havalandırma sistemleri bulunmaktadır. Güvenliği sağlamak adına depolara yerleştirilmiş kamera sitemleri de mevcut olmakta, alarm sistemleri, yangın detektörleri, haşere kovucu cihazlar ve nem alıcı cihazlarda bulunmaktadır. Bütün bu sistemler sayesinde eşyalarınızın depoda kaldığı sürede müşterinin de rahat etmesini sağlamaktadır. Evinizde tadilat yaptıracaksanız, tayin durumu, büyük evden küçük eve taşınma veya kentsel dönüşüm kapsamında eşyalarınızın saklanması için Ev eşyası depolama hizmetine ihtiyaç duyabilirsiniz. Eşyalarınız teslimat zamanı geldiğinde 1 hafta öncesinden bilgi vermeniz durumunda belirttiğiniz tarihte eşyalarınız adresinize teslim edilir ve demonte yapılmış olan eşyalarınızın yeni yerine montajı yapılır.

Nakliye ve depolama işlemini bir arada yürüten firmalar sayesinde eşyalarınız için depo yeri aramanıza ve eşyalarınızı taşımanız için ayrı nakliye firması aramanıza gerek kalmaz tek bir firma ile bu işlemleri zamanında ve uygun maliyetlerle gerçekleştirmiş olursunuz. Değerli eşyalarınız bu depolarda özenle korunmakta evinizden teslim alındığı gibi aynı şekilde teslim edilmektedir. Ev eşyası depolama hizmetinden yararlanmak için uygun bulduğunuz firma ile sözleşme yapmanız gerekmektedir.