Kurumsal

Etimesgut Nakliyat (Kurumsal)

etimesgut nakliyat kurumsal            Nakliye alanında sunulan profesyonellik, tecrübe ve kullanılan teknolojik imkânlar sayesinde tüm alanlarda sorunsuzluk elde ediliyor. Bu alanda Etimesgut Nakliyat; ev, ofis taşımacılıkları, işyeri, teksil taşımacılıkları, asansörlü taşımacılık gibi pek çok alanda hizmetler sunmaktadır. Sunulan ekspertiz hizmetleri ile taşınacak eşyaların genel olarak raporu hazırlanmaktadır. Bu şekilde taşıma ekibi, aracı ve ambalaj malzemeleri belirlenmektedir. Ev taşımacılıkların da 1+1, 2+1 ve 3+1 evler dahi tek seferde taşınabilmektedir. Bu da ekonomik fiyatlar ortaya çıkaracaktır. Genel olarak mobilyalar sökülmekte ve demonte olarak paketlenmektedir. Beyaz eşyaları ise taşıma ekibinde bulunan tesisat ustaları sökmekte ve her alanda profesyonellik sunulmaktadır. Sunulan bu hizmetlerle taşınma günü başka bir ihtiyacınız olmayacaktır.

Ambalaj malzemeleri ise dayanıklı plastik malzemelerden üretilmektedir. Hava kabarcıkları bulunan plastik malzemelerle tamamen kaplanan eşyalarınızın üzerinde çizikler dahi oluşmadan yeni adreslerine taşınabileceklerdir. Ev taşımacılığında oda oda araçlara yerleştirilen eşyalar aynı sıra içerisinde çıkarılacaklar ve bu şekilde nakliye alanında düzenli yapılan işlemler hem çok daha hızlı olacak, hem de çok daha güvenli bir şekilde tamamlanacaktır. Bu alanda özellikle kırılacak eşyalar için sağlanan özel ambalaj malzemeleri emniyet sağlamaktadır. Güvenli bir şekilde paketlenen tüm bu eşyalar firma güvencesinde taşınmakta ve sigortalı taşımacılık hizmetleri de üzerine eklenince şehirler arası ve şehir içi taşımacılıklar da sıfır sorun ile eşyalar yeni adresine ulaştırılmaktadır.

 

Ofis taşımacılıklarında profesyonellik çok daha önemli olacaktır. Özellikle bu alanda sağlanan hizmetlerle elektronik eşyalar mükemmel bir şekilde paketleniyor. Koliler içerisinde ekstra köpükler kullanılıyor ve eşyaların oluşabilecek çarpma düşmelere karşı tamamen güvenceye alınması sağlanabiliyor. Tekstil taşımacılıklarında ise araçların iç dizaynlarında askılı bölümler bulunmakta ve bu şekilde taşımacılık hizmetleri çok daha kaliteli şekilde tamamlanmaktadır. Asansörlü araçlar binalarda 9 kat yükseğe ulaşabiliyor. Bu şekilde eşyaların taşınacakları alandan kamyonlara yüklenmesi çok daha hızlı, sorunsuz ve güvenli bir şekilde sağlanabiliyor. Eşya taşıma işlemlerinde sağlanan sorunsuzluk çok önemlidir. Her eşyanın belirli bir maliyeti bulunur ve oluşan sorunlar size ekstra masraflar çıkarabilir. Taşınma işleminizin güvenli, masrafsız, hızlı ve sorunsuz olarak tamamlanabilmesi için Etimesgut Nakliyat hizmetlerini tercih edebilirsiniz.